| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Bestuurder IC | HT1623 |
|---|---|
| aspectverhouding | 16:9 |
| Bedrijfstemperatuur | -30 ~ 80 ℃ |
| Achterpolarisator | Overdraag |
| Stroomverbruik | 25 watt |
| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 graden. |
| KARAKTER | wit |
| Weergavetype | VA LCD |
| Overzichtsdimensie | 58.01 maal 61.38 maal 2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Opslagtemperatuur | -30 ~+70 ℃ |
|---|---|
| Schermgrootte | Aangepast |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| LCD-type | VA LCD-scherm |
| Modus | VA, negatief display |
| Type | FSTN-LCD-scherm |
|---|---|
| Werkvoorraad | 3,5V |
| Connector | Pin |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Weergave | TSD om LCD Vertoning |
|---|---|
| Kleur | Normaal zwart |
| Maat | 2,48 inch |
| Kleuren | 262K |
| Type achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |