| Display -technologie | LCD |
|---|---|
| Type | VA-weergave |
| PINN -nummer | 49 PENNEN |
| Hoekrichting bekijken | 6 uur |
| Drijfvoorwaarde | 5.0 V |
| Luminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Producttype | tft-lcd-scherm |
| Kijkrichting | alle gezichtshoeken, IPS |
| Aanraakscherm | Ja |
| Interfacetypen | SPI / RGB (aanpasbaar) |
| Weergavetype | TFT LCD |
|---|---|
| Weergavetechnologie | LCD-scherm |
| Oppervlakteluminantie | 500 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Pinnen nummer | 40 pins |
| Kijkhoek | IPS, alle gezichtshoeken |
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Kleuren | 262K |
| Pixelarrangement | RGB verticale streep |
| aspectverhouding | 16:9 |
| Actief gebied | 61,56(H)x109,53(V) |
| Oppervlakteluminantie | 350 cd/m2 |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Pinnen nummer | 30 pin's |
| Weergavetype | TFT LCD |
| Oplossing | 540x1080 pixels |
| Paneeltype | LCD-scherm |
|---|---|
| Helderheid | 400 cd/m2 |
| Technologie | LCD-scherm |
| Maat | Aangepast |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| naam | 7 inch TFT LCD scherm |
|---|---|
| Het bekijken | Om zes uur. |
| Tipe leverancier | OEM/ODM |
| Aanpassen | Ondersteuning |
| Zichtgebied | 154.08 ((W) × 85.92 ((H) mm |
| naam | 128X64 RADERTJElcd Module |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Grey), Positief |
| Afbeeldingsgrootte | 128X64 |
| Spanning | 3.3V |
| Bestuurder IC | UC1701X |
| Productietechnologie | Tandwiel |
|---|---|
| Bindingsmodus | Tandwiel |
| Contactor | FPC |
| Bedrijfstemperatuur | 0°C TOT + 50°C, -10°C TOT + 60°C, -20°C TOT + 70°C, |
| Spanning | 2,8 V, 3,0 V, 3,2 V, 3,6 V, 4,0 V, 4,5 V, 5,0 V |
| Achtergrondverlichting | 4 LEDs |
|---|---|
| Oppervlakteluminantie | 300 cd/m2 (aanpasbaar) |
| Interface | SPI 4 lijnen |
| Paneeltype | Tft |
| Richting bekijken | 12 uur |