| VA-maat | 76(B)* 16(H)mm |
|---|---|
| Kijkhoek | 6 uur |
| Weergavemodus | VA, verbied |
| Modulegrootte | 80(B)* 22,5(H)* 2,0(T) mm |
| Touchscreen | NEE |
| Aandrijfmethode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
|---|---|
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Omtrekgrootte | 48,0(B)* 65,0(H)* 2,8(T) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Opslagtemperatuur | -30 tot 80 graden Celsius |
|---|---|
| Schets afmetingen | 42,72*60,26*2,30 |
| Bedrijfstemperatuur | -20 tot 70 graden Celsius |
| Weergavemodus | Tft |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Werktemperatuur | -20 ℃ ~ 70 ℃ |
| Schermgrootte | 2,8 inch |
| Bekijk richting | alle |
| Leverancierstype | Fabrikant |
| Omtrekgrootte | Aangepast |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Bekijk richting | 6 uur |
| Rijmethode | Wat is de rol van Jehovah? |
| Achtergrond | Zwarte kleur witte led |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Kijkhoek | 6 uur |
|---|---|
| Maat | 4,3 inch |
| Oplossing | 480 x 272 pixels |
| Achtergrondverlichting | 10 witte led |
| LCD -type | Tft |
| Lcm-schema | 180 (h) * 104 (w) * 12 mm (t) |
|---|---|
| Grootte van het zichtgebied | 165 * (h) * 100 (w) mm |
| Buttons | Afspelen/Pauze, volume,vorig,volgend |
| Sollicitatie | Industrie, gezondheidszorg, automotive, huishoudelijke apparaten |
| Interface | MCU - SPI 4 -draads |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
|---|---|
| Pas aan | Steun |
| Hoeken bekijken | Alle uur |
| Maat | 5,5 duim |
| LCM -overzichtsdimensie | 76,44x135,20x3,31mm |
| Schuilplaats | 230 cd/m2 |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Achtergrondverlichting | Wit LED |
| Oplossing | 960*240 |