| Contactor | COG+FPC |
|---|---|
| Maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Polarisatiemodus | Overdraag |
| Uiterlijk formaat | 50,0(L) X 40,0(B) X 4,1(T) mm |
|---|---|
| Rijschema | 1/96 inschakelduur, 1/10 bias |
| Schermresolutie | 160*95 |
| Interface | MPU (kan worden aangepast) |
| Va-maat | 47,0(L) X 30,0(B) mm |
| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Interfacetypen | LVDS digitale ingang |
|---|---|
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Verbinden | Ik sluit aan. |
| Schermgrootte | 8,0 duim |
| Kijkhoek | 170° (CR≥10) |
| Richting bekijken | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS-breedbeeld) |
|---|---|
| touchscreen | RTP |
| Opslagtemperatuur | -30°C tot 80°C |
| Schermgrootte | 2,4 duim |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | LED |
| Schermgrootte | 1,09 inch |
|---|---|
| Modulegrootte | 30,59 (H) x 32,98 (V) |
| Oplossing | 240*240 pixels |
| Interface | SPI 4W |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Weergavegrootte | 4 inch |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin -nummer | 40 pinnen |
| Verbinding | ZIF |
| Aanraakscherm | Zonder aanraking, (met optionele CTP) |
| Oppervlakteluminantie | 250 cd/m2 ((nits) |
|---|---|
| Weergavetype | TFT |
| Verbinding | Verstopping (aanpasbaar) |
| Weergavegrootte | 2.2 inch |
| Kijkhoek | 12:00 uur |
| Achterlichtkleur | Wit |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | 0~+50℃ |
| aangepast | aangepast |
| Schermgrootte | aangepast |
| Aansluiting | Pin, 34 nummers |
| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Richting bekijken | Alle |
| Pixelgrootte | 0,18 (h) x0.18 (v) |
| Afmetingen | 50,00x69.20x2.30 |
| Kleur weergeven | 262K |