| Producten | 2.4 inch industriële TFT-scherm |
| Resolutie | 240x320 Verticaal/portret |
| Bestuurder IC | ST7789V of gelijkwaardig |
| Aanraakscherm | Resistieve aanraking en PCAP optioneel |
| Afmeting van het dekselglas | Aanpasbaar |
| Interface | SPI (kan aangepast worden) |
| Pinnummer | 10 pinnen (aanpasbaar) |
| Uitlegdimensie | 42.72x60.26x2.5 mm |
| Zichtrichting | 12 uur. |
| Verbinding | Plug in (aanpasbaar) |
| Oppervlakteverlichting | 300 Cd/m2 (nitten) |
| Werktemperatuur | -20°C tot +70°C |
| LED-levensduur | 40000 uur |