| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Naam | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V-5V |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
| Connector | Pin |
| Type achtergrondverlichting | Blauwe LED's |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Polarisator | Overdraag |
|---|---|
| Productiecapaciteit | 1000000 pc/jaar |
| Plicht | 1/8 |
| Spanning | 5.0v |
| Polarisatortype | Overdraag |
| naam | 14 Segment LCD Display |
|---|---|
| Bestuurder IC | HT1621 |
| kijkhoek | 120 graden |
| Werkspanning | 5.0V |
| Interface type | Parallel |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Werkspanning | 3.0V |
| Display resolutie | 132*64 |
| Achtergrondverlichting | Witte LED's |
| Type scherm | Segment |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Aandrijvingsvoltage | 3.3V |
| Inrichtingsmethode | 1/6 Verantwoordelijkheid, 1/3 Bias |
| Type scherm | Segment |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |