| naam | Aangepast LCD-scherm |
|---|---|
| Resolutie | 128*128 |
| Afbeeldingstype | FSTN, Positief, Transflectief |
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Achterlichttype | LED |
| naam | Kleurenlcd Vertoning |
|---|---|
| Type | VA |
| productiecapaciteit | 1000000 stuks/jaar |
| Richting bekijken | Volledige kijkhoek, Volledig zicht |
| Rijmethode | Negatief |
| Naam | 7 segmentlcd Vertoning |
|---|---|
| Weergavemodus | Positief |
| Kijkhoek | 9 uur |
| Drive -modus | 1/8 plicht, 1/4 vooringenomenheid |
| Aangepast | Aangepast |
| Achtergrondverlichting | LED |
|---|---|
| Afmetingen | Aangepast |
| modulegrootte | Aangepast |
| Paneeltype | VA LCD-scherm |
| technologie | LCD-scherm |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Afmetingen | 37 mm (L) * 17 mm (B) * 1,1 mm T |
| Voedingsspanning | 3,0 V |
| Weergavetype | Segment LCD |
| Verbinden | Pin |
| Uitzichtgebied | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Aangepast | Aangepast |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Type weergave | Segment |
| Weergavetype | TN LCD Vertoning |
|---|---|
| technologie | LCD-scherm |
| Va-maat | Aangepast |
| Kijkhoek | 12 uur |
| Connectiviteit | Speld, Zebra of FPC |
| Werkspanning | 5.0V |
|---|---|
| LCD -type | HTN -transmissief |
| Kijkhoek | Breed |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| Kijkhoek | 12 uur. |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Bedrijfstemperatuur | 0 tot 50 Graden van Celsius |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Driver IC | HT1621 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Kijkhoek | Aanpasbaar |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |