| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Ανάλυση | 128*128 |
| Τύπος οθόνης | FSTN, θετική, διαφραστική |
| Ρυθμός Ανανέωσης | 60 Hz |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| όνομα | Επίδειξη χρώματος LCD |
|---|---|
| Τύπος | ΒΑ |
| παραγωγική ικανότητα | 1000000 τεμάχια/έτος |
| Κατεύθυνση προβολής | Πλήρης γωνία θέασης, πλήρης θέαση |
| Μέθοδος οδήγησης | Αρνητικός |
| Όνομα | 7 επίδειξη τμήματος LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Γωνία θέασης | 9 η ώρα |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| μέγεθος μονάδας | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πίνακα | Οθόνη VA LCD |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Περιοχή προβολής | 54 (w)* 19 (h) mm |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος εμφάνισης | Τμήμα |
| Τύπος οθόνης | Επίδειξη της TN LCD |
|---|---|
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Μέγεθος Va | Προσαρμοσμένο |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Τάση εργασίας | 5.0V |
|---|---|
| Τύπος LCD | HTN μεταδοτικός |
| Γωνιά προβολής | Γερά |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμος |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμος |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 έως 50 βαθμοί Κελσίου |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οδηγός IC | HT1621 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Γωνιά προβολής | Προσαρμόσιμος |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |