| όνομα | Επεξεργασμένο πίνακα LCD |
|---|---|
| Τύπος οθόνης LCD | Θετικό της TN |
| Συνδετήρας | FPC, 50 αριθμοί |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -10~+60°C |
| Τάση κίνησης | 3.0V |
| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ° C έως 70 ° C |
|---|---|
| Δυναμικό | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 100000 pc/μήνες |
| Τύπος διασύνδεσης | Καρφίτσα+ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
|---|---|
| Τάση τροφοδοσίας | 5V |
| Παραγωγική ικανότητα | 10000 pc/μήνες |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Τύπος LCD | TN αρνητική, μεταδοτική |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Εργαζόμενος | 0 έως 50 ℃ |
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
|---|---|
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμόσιμη |
| Χρώμα φώτων πίσω | Λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 80°C |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Μέγεθος περιγράμματος | Προσαρμοσμένο |
| Συνδεσιμότητα | Pin , Zebra ή FPC |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10°C έως 60°C |
| Τύπος διασύνδεσης | Σύνδεση Ζέβρας |
| Λειτουργία εμφάνισης | Εθιμο |
| Μέγεθος εμφάνισης | Προσαρμόσιμος |
| Εργασιακή προμήθεια | 3.3V |
|---|---|
| Τύπος διασύνδεσης | PIN, 36 ψηφία |
| Στήριγμα | Μπλε Backlight |
| γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |