| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |
| Źródło światła | Biały / Bursztynowy / Niebieski / Żółty |
|---|---|
| Rozmiar | 3,7 cala |
| Metoda sterownika | Cykl pracy 1/4, odchylenie 1/3 |
| Tryb wyświetlania | Negatywny / VA opcjonalnie |
| Kąty widzenia | Wszystko |
| Temperatura robocza | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Woltaż | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 100000 szt./Miesiąc |
| Typ interfejsu | Pin Cob+ |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
|---|---|
| Napięcie zasilania | 5v |
| Zdolność produkcyjna | 10000 szt./Miesiąc |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Typ LCD | TN Negatywne, transmisyjne |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
|---|---|
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Metoda sterownika | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Pracujący | 0 do 50 ℃ |
| Dostosowane | Dostosowane |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
|---|---|
| typ podświetlenia | doprowadził |
| Rozmiar wyświetlacza | Dostosowywalne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Temperatura pracy | -30°C do 80°C |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar konturu | Dostosowane |
| Łączność | Pin, zebra lub FPC |
| Wielkość segmentu | Dostosowywanie |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -10°C do 60°C |
| Typ interfejsu | Połączenie Zebra |
| Tryb wyświetlania | Zwyczaj |
| Rozmiar wyświetlania | Dostosowywanie |
| Zaopatrzenie robocze | 3,3 V. |
|---|---|
| Typ interfejsu | PIN, 36 cyfr |
| Backligaht | Niebieskie podświetlenie |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| temperatura przechowywania | -10 ~+60 ℃ |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |