| Woltaż | 3v |
|---|---|
| Temperatura przechowywania | -40 ° C do 80 ° C. |
| Liczba segmentów | Zwyczaj |
| Temperatura robocza | -30°C do 70°C |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kąt widzenia | 178 stopni |
| CHARAKTER | biały |
| Typ wyświetlacza | VA LCD |
| Wymiar konturowy | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35mm |
| nazwa | Segmentowany wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Kontroler | ST7567 |
| Obszar widzenia LCD | 22.6 (W)* 29,0 (h) mm |
| rozmiar modułu | 25,0 (w)* 37,9 (h)* 3,8 (t) mm |
| Napięcie napędowe | 3,7 V |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
| Sposób połączenia | PIN, 13 liczb |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| Aplikacja | Sprzęt przemysłowy |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar segmentu | Dostosowywanie |
| Sposób połączenia | Pasek zebry |
| Podświetlenie | Tak |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Połączenie FPC | 24PIN, typ ZIF |
| Rezolucja | Dostosowane |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VN |
| Wymiary | Dostosowane |
| Temperatura pracy | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Luminance | 300 (min),450 (typ.) |
| Obszar aktywny | 40*75 |
| Typ | Va |
| częstotliwość odświeżania | 60 Hz |
| PROWADZONY | Biały |
|---|---|
| Kierunek oglądania | 6 |
| rozmiar ekranu | Dostosowane |
| Typ polaryzatora | Transfleksyjne/transmisyjne/odblaskowe |
| Typ LCD | Wyświetlacz LCD VA |
| Typ produktu | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów (24-bity) |
| Łączyć | Szpilka, zebra |
| Obróbka powierzchni | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
|---|---|
| Łączyć | PIN, Zebra lub FPC |
| Rozmiar Va | 78*59/56mm*1,1T lub niestandardowe |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| technologia | LCD |