| Napięcie jazdy | 2,4 ~ 5,5 V |
|---|---|
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Podświetlenie | Opcjonalnie (podświetlenie LED) |
| Kąt widzenia | 12:00 |
| Opcje dostosowywania | Możliwość dostosowania |
| Układ scalony sterownika | HT1623 |
|---|---|
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Temperatura pracy | -30 ~ 80 ℃ |
| Tylny polaryzator | Transmisyjny |
| Zużycie energii | 25 watów |
| Rozmiar konturu wyświetlania | 83 (wys.) * 76 (szer.) * 1,1 mm (gł.) |
|---|---|
| Temperatura pracy | -10 ~ 60 ℃ |
| Metoda jazdy | 1/4 obowiązku 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Możliwość dostosowania |
| Człon | Wyświetlacz 7 segmentów |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
|---|---|
| Zgodność | Windows, Mac, Linux |
| współczynnik proporcji | 16:9 |
| Rozmiar Va | Dostosowane |
| Liczba pinów | 50 PIN-ów |
| Temperatura przechowywania | -10-+60℃ |
|---|---|
| Model układu scalonego sterownika | HT1621 |
| nazwa | 2 -cyfrowy wyświetlacz LCD |
| Temperatura pracy | -30 ~ 85 ℃ |
| PROWADZONY | Wtyczka 3PCS w diody LED |
| Typ wyświetlacza | Wyświetlacz LCD HTN |
|---|---|
| obszar wyświetlania | 95mm (dł.) * 50mm (szer.) |
| Zakres temperatur przechowywania | -30°C do 80°C |
| Tryb wyświetlania | HTN ujemny |
| Interfejs | Szpilka |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Metoda napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Wymiary | Dostosowywanie |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Zaopatrzenie robocze | 5.0 V. |
|---|---|
| Tryb napędu | 1/4 służby, 1/3 stronniczości |
| Typ interfejsu | COB+Zebra |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Kolor tła | Biały |
|---|---|
| Złącza | Szpilka |
| Złącze | PIN, 17 liczb |
| VOP | 5v |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Temperatura przechowywania | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | FSTN Pozytywne, transmisyjne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Pakiet transportowy | Karton/paleta |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |