| nazwa | Mały wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Jasność | 300 CD/M2 |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD o pojemności 2,95 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
| Kąt widzenia | Wszystko |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| rezolucja | 240*240 |
| Element jazdy pikseli | A-SI TFT |
| Słowa kluczowe | Wyświetlacz LCD 1,33 cala |
| Układ scalony sterownika | ST7701S |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | Normalnie czarny |
| Kąt widzenia | Wszystko |
| Rozmiar | 3,0 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Technologia | Tft |
|---|---|
| Ekran dotykowy | CTP/RTP |
| Rozmiar AA | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Układ pikseli | Pasek RGB |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Typ panelu | TFT LCD |
|---|---|
| Rozstaw pikseli | 0,2025 mm |
| Typ LCD | Tft |
| Jasność | 450 cd/m2 |
| Typ LCD | Normalnie czarny |
| Kolor wyświetlacza | 262 tys |
|---|---|
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Interfejs | 4W SPI / dostosowane |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
| Rodzaj technologii | a-Si |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
|---|---|
| Interfejs | 24-bitowe RGB |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Rozmiar modułu | 34,00*43,70*2,5 |
| Kierowca lC | ST7262 |
| Podświetlenie | Typ światła bocznego LED |
|---|---|
| Typ interfejsu | SPI |
| Prowadzić | ST7789V |
| Obszar aktywny LCD | 33.48*44,64 |
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| rezolucja | Dostosowane |
|---|---|
| Prowadzić | ST7789V |
| Woltaż | 3,0 V. |
| Typ interfejsu | SPI |
| Temperatura przechowywania | - 10 ° C do + 60 ° C |
| Obszar aktywny | 27,72 (h)*27,72 (v) mm |
|---|---|
| Temperatura peracyjna | -20 ~+70 |
| Typ | LCD |
| Zobacz kierunek | Wszystko |
| Kolor | Pełny kolor |