| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Polaryzator | Transmisyjny |
|---|---|
| Zdolność produkcyjna | 1000000 komputerów rocznie |
| Obowiązek | 1/8 |
| Woltaż | 5.0 V. |
| Typ polaryzatora | Transmisyjny |
| nazwisko | 14 segment LCD wyświetlacz |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | HT1621 |
| Kąt widzenia | 120 stopni |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Typ interfejsu | Równoległy |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,0 V |
| Rozdzielczość wyświetlacza | 132*64 |
| Podświetlenie | Białe diody LED |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| nazwisko | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
|---|---|
| Napięcie napędu | 3,3 V |
| Metoda napędu | 1/6 obowiązku, 1/3 stronniczości |
| Typ wyświetlacza | Człon |
| Opcje dostosowywania | Dostosowywalne |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |