| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| नाम | सात खंड एलसीडी प्रदर्शन मॉड्यूल |
|---|---|
| ऑपरेटिंग वोल्टेज | 3.3V-5V |
| भंडारण | -10 ℃ से 60 ℃ |
| योजक | नत्थी करना |
| बैकलाइट प्रकार | नीली एलईडी |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| polarizer | संचरणशील |
|---|---|
| उत्पादन क्षमता | 1000000 पीसी/वर्ष |
| कर्तव्य | 1/8 |
| वोल्टेज | 5.0V |
| ध्रुवीकरण प्रकार | संचरणशील |
| नाम | 14 खंड एलसीडी प्रदर्शन |
|---|---|
| चालक आई.सी | HT1621 |
| देखने का कोण | 120 डिग्री |
| कार्यरत वोल्टेज | 5.0 वी |
| इंटरफ़ेस प्रकार | समानांतर |
| नाम | कस्टम खंड एलसीडी डिस्प्ले |
|---|---|
| कार्यरत वोल्टेज | 3.0 वी |
| प्रदर्शन संकल्प | 132*64 |
| बैकलाइट | सफेद एलईडी |
| डिस्प्ले प्रकार | खंड |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| नाम | कस्टम खंड एलसीडी डिस्प्ले |
|---|---|
| ड्राइव वोल्टेज | 3.3 |
| ड्राइव विधि | 1/6 कर्तव्य, 1/3 पूर्वाग्रह |
| डिस्प्ले प्रकार | खंड |
| अनुकूलन विकल्प | अनुकूलन योग्य |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |