| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| View Angle Direction | 12 o'clock |
|---|---|
| Polarizer Type | Transmissive |
| Backlight Type | White LEDs |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| Display Mode | Negative |
| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
|---|---|
| Παραγωγική ικανότητα | 1000000 PC/Έτος |
| Δασμός | 1/8 |
| Δυναμικό | 5.0V |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταβιβαστικός |
| Ονομασία | Δείκτης LCD 14 τμημάτων |
|---|---|
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | HT1621 |
| γωνία θέασης | 120 μοίρες |
| Εργασιακή τάση | 5.0V |
| Τύπος διεπαφής | Παράλληλα |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση Λειτουργίας | 3.0V |
| Ανάλυση οθόνης | 132*64 |
| Πίσω φωτισμός | Λευκά LED |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Drive Voltage | 3.0V |
| Customized | Customized |
| Transport Package | Carton/Pallet |
| Operating Temp | -10ºC+60ºC |
| όνομα | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
|---|---|
| Τάση κίνησης | 3.3V |
| Μέθοδος οδήγησης | 1/6 Υπηρεσία, 1/3 Προορισμός |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα |
| Επιλογές προσαρμογής | Προσαρμόσιμη |
| Name | 7 Segment LCD Display |
|---|---|
| Operating Temperature | -20 to 70 degrees Celsius |
| Polarizer | Transmissive |
| Control Ic | ST7565R |
| Backlight Type | Green LEDs |