| Δυναμικό | 3V |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -40 ° C έως 80 ° C |
| Αριθμός τμημάτων | Εθιμο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C σε 70°C |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | λευκό |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Διάσταση περιγράμματος | 58.01*61.38*2.45,41.7*56.16*3.35 mm |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |
| Λειτουργία θερμοκρασίας | 0~+50℃ |
|---|---|
| Τύπος εμφάνισης | Προσαρμοσμένη οθόνη LCD με τμήμα |
| Δρόμος σύνδεσης | PIN, 13 αριθμοί |
| Τάση εργασίας | 3.3V |
| Γωνιά προβολής | 12 η ώρα. |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Δρόμος σύνδεσης | Ζέβρα |
| Οπίσθιος φωτισμός | Ναί |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος LCD | Οθόνη VN LCD |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα (24-bit) |
| Συνδέω | Καρφίτσα, Ζέβρα |
| Επιφανειακή επεξεργασία | Αντιφωτιστική επικάλυψη |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
|---|---|
| Συνδέω | Pin, zebra ή fpc |
| Μέγεθος Va | 78*59/56mm*1.1T ή Προσαρμοσμένο |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Led |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |