| Gerilim | 3V |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -40 ° C ila 80 ° C |
| Segment Sayısı | Gelenek |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 70°C |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Görüş Açısı | 178 derece |
| Karakter | beyaz |
| Ekran Tipi | VA LCD |
| Anahat boyutu | 58,01*61,38*2,45,41,7*56,16*3,35 mm |
| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Denetleyici | ST7567 |
| LCD görüntüleme alanı | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| Modül Boyutu | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Tahrik voltajı | 3.7V |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Ekran tipi | Özel segmentli LCD ekranı |
| Bağlantı yolu | Pin, 13 sayı |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Başvuru | Endüstriyel ekipman |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Segment boyutu | Özelleştirilebilir |
| Bağlantı yolu | Zebra Şeridi |
| Arka ışık | Evet |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Parlaklık | 300 (dak), 450 (Tip.) |
| Aktif alan | 40*75 |
| Tip | Va |
| yenileme hızı | 60 Hz |
| NEDEN OLMUŞ | Beyaz |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| ekran boyutu | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Ürün Tipi | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Renk derinliği | 16,7 milyon renk (24 bit) |
| Bağlamak | Pim, Zebra |
| Yüzey işleme | Parlama önleyici kaplama |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
| Görüntüleme yönü | Saat 6 veya 12 yönünde |
|---|---|
| Bağlamak | Pin, zebra veya fpc |
| Va Boyutu | 78*59/56mm*1,1T veya Özel |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| teknoloji | LCD |