| Adı | 5V LCD ekran tek renkli |
|---|---|
| Arka Işık Rengi | Beyaz, 3.0V, 90mA |
| Voltaj | 3.3V |
| Nokta Boyutu | 0.32 × 0.32mm |
| Depolama sıcaklığı | -30~+80°C |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| Güç kaynağı | 3.0V |
| Ekran Tipi | FSTN, pozitif, transflektif |
| Görüntüleme yönü | Saat 6.00 |
| LCD sürüş yöntemi | 1/65 görev, 1/9 önyargı, 9.2V |
| Adı | Tek Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 160*160 Pexels |
| LCD Tipi | FSTN, Transflecitve/Pozitif, 1/160duty, 1/10bias |
| Görüntüle | oled |
| görüş alanı | 60.00 × 60.00mm |
| İsim | 8x2 karakter LCD ekranı |
|---|---|
| Denetleyici | S6B0069 veya eşdeğeri |
| Ekran Rengi | Beyaz |
| Sürüş planı | 1/160 görev, 1/14 önyargı |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| İsim | 4.3 İnç TFT LCD Ekran |
|---|---|
| Garanti | 24 ay |
| Ekran alanı | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| LCD tipi | Fstn, pozitif |
|---|---|
| isim | Dönüştürme LCD ekranı |
| Pin Sayısı | 32PIN |
| Arka Işık Türü | Neden olmuş |
| Denetleyici | ST7567 |
| Adı | Küçük Lcd Ekran Modülü |
|---|---|
| Ekran çözünürlüğü | 128*64 |
| görüş alanı | 53.50 x 28.80mm |
| Ürün | 12864 LCM |
| Sürüş Yöntemi | 1/64 Görev, 1/9 önyargı |
| isim | küçük LCD ekranı |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Parlaklık | 300 CD/M2 |
| Anahtar Kelimeler | 2.95 inç LCD ekran |
| Sürücü IC'si | ST7701S |
| Görüş Açısı | Tüm |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
| çözünürlük | 240*240 |
| Piksel sürüş elemanı | A-SI TFT |
| Anahtar Kelimeler | 1.33 inç LCD ekran |
| Renk Göster | Beyaz |
|---|---|
| Türü | VA LCD Ekran |
| Görüş Açısı Yönü | saat 12 |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C-+70°C |
| özel | özel |