| isim | Grafik LCD Ekran |
|---|---|
| LCD tipi | FSTN ((Siyah-beyaz), Pozitif |
| Ekran boyutu | 128x64 piksel |
| VDD | 3.0V |
| Parlaklık | > 100 CD/M2 |
| Arayüz modu | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Renk deseni | Siyah film negatif ekran |
| Bağlama modu | COG |
| Depolama sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Kontrolör | UC1698U (COG) |
| isim | Tek Renkli Lcd Ekran |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Depolama Sıcaklığı | -30- 80 Degreee |
| Melek görünümü | Saat 6 |
| Nokta | 160*128 |
| Parlaklık | 250 cd/m2 |
|---|---|
| görüş alanı | 114.0 (w) ´ 64.0 (h) |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Denetleyici | T6963C veya Equ. |
| Arayüz türü | HDMI, VGA |
| Çalışma gerilimi | 3.3V |
|---|---|
| TFT Aktif Alanı | 95,04(G)*53,856(Y)mm |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Parlaklık | 300cd/m2 |
| Modül boyutu | 105.5 (w)*67.2 (h)*4.95 (t) mm |
| Gönderen | Dhl \ ups \ FedEx \ ems \ hk post ... vb. |
|---|---|
| Arabirim | 24 bitlik RGB arayüzü |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| Adı | LCD Ekran Modülü |
| Ekran Alanı Boyutu | 7 inç |
| Ekran modu | Normalde Siyah |
|---|---|
| Görüntülemek | TFT Yuvarlak LCD Ekranı |
| Liman | SHENZHEN |
| Panel tipi | IPS |
| Anahtar kelime | Yuvarlak Şekil |
| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Adı | 1602 LCD Ekran Modülü |
|---|---|
| fotoğraf formatı | JPG, PNG, BMP |
| Ekran boyutu | 7 inç |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ~+70 ° C |
| Ekran Tipi | STN/ Mavi, negatif, iletken |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |