| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| LCD-type | FSTN ((Zwart-wit), Positief |
| Schermgrootte | 128x64 pixels |
| Vdd | 3,0 V |
| Helderheid | > 100 cd/m2 |
| Interface-modus | 8 bit 6800,8 bit 8080 |
|---|---|
| Kleur patroon | zwartfilmnegatief |
| Bindingsmodus | COG |
| Bergingstemperatuur | -30°C aan 80°C |
| Controller | UC1698U (COG) |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20 ℃ ~+70 ℃ |
| Opslagtemp | -30- 80 graden |
| Bekijk Engel | 6 uur |
| DOT | 160*128 |
| Helderheid | 250 Cd/m2 |
|---|---|
| Kijkgebied | 114.0(W) ́ 64.0(H) |
| Achtergrondverlichtingstechnologie | Geleid |
| Controleur | T6963C of EQU. |
| interfacetype | HDMI, VGA |
| Werkspanning | 3.3V |
|---|---|
| TFT actief gebied | 95.04 ((W) * 53.856 ((H) mm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Verlichting | 300 cd/m2 |
| Module grootte | 105.5 ((W) * 67.2 ((H) * 4.95 ((T) mm |
| Verzending via | DHL \ UPS \ Fedex \ EMS \ HK Post… enz. |
|---|---|
| Interface | 24-bits RGB-interface |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| naam | LCD vertoningsmodule |
| Grootte van het gebied | 7 inch |
| Weergavemodus | Normaal zwart |
|---|---|
| Weergave | TFT ronde LCD-scherm |
| Haven | SHENZHEN |
| Paneeltype | IPS |
| Trefwoord | Ronde vorm |
| naam | Kleine TFT-LCD-scherm |
|---|---|
| Paneeltype | IPS |
| Bestuurder lC | ST7789V2 |
| Zichtrichting | Om zes uur. |
| LEIDENE PCs | 1 stuks |
| naam | 1602 LCD-displaymodule |
|---|---|
| Fotoformaat | JPG, PNG, BMP |
| Schermgrootte | 7 duim |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ~ +70 °C |
| Type scherm | STN/BLUE, negatief, transmisief |
| Naam | TFT LCD -display |
|---|---|
| Contrastverhouding | 1000:1 |
| Weergavetype | Tft |
| Oplossing | 480x800 punten |
| Kijkhoek | 178 graden. |