| Naam | LED-achtergrondverlichte TFT LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Paneeltype | IPS LCD-paneel |
| Pinnummer | 50 pinnen |
| Type | TFT,LCM |
| Naam | 5 inch TFT LCD-scherm |
|---|---|
| LED-levensduur | 50.000 u |
| Kleurbereik | 72% NTSC |
| Afbeeldingsgebied | 55.44 ((H) x98.64 ((V) mm |
| Achtergrondverlichting | 56LED's, 160mA, 21,5V |
| Naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| LCM-uitlegdimensie | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Achterlichttype | LED |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| Achtergrondverlichting | 50k uur |
| naam | Grafische lcd vertoning |
|---|---|
| FPC | 12Pin |
| Spanning | 3,0 V |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| DOT-matrix | 128*64 punten |
| naam | 2,4 duimlcd vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | LCD-scherm |
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Interface | SPI-interface |
| Opslagtemperatuur | -30 ° C tot 80 ° C |
| naam | 128x64 LCD-scherm |
|---|---|
| Afmetingen | 93 mm x 70 mm x 12 mm |
| Bedrijfstemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Fpc-nummer | 10Pin |
| Schermgrootte | 128x64 |
| LCD -type | FFSTN, positief |
|---|---|
| Afmetingen | 93.0 mm x 70.0 mm x 12.0 mm |
| Spanning | 3.0v |
| Contrastverhouding | 1000: 1 |
| Aansluiting | 18 Pin Connector FPC |
| naam | IPS de Vertoning van TFT LCD |
|---|---|
| Tipe leverancier | Vervaardiging |
| Vertoningseigenschappen | Anti-blink, flikkervrij, laag blauw licht |
| Achtergrondverlichting | LED |
| Kleurdiepte | 16.7 miljoen kleuren |
| naam | Monochroom LCD-scherm |
|---|---|
| Weergavetype | HTN, Positief, Transflectief |
| Rijd IC | ST7565R |
| Kleur | Monochroom |
| Richting bekijken | 12.00 uur |
| Stipveld | 0.519mm(L) *0.45mm(W) |
|---|---|
| Controleur | SPLC780D1 OF gelijkwaardig |
| Kleur | wit |
| Opslagtemperatuur | -20~70° |
| Connector | FPC |