| naam | 5V LCD-scherm Monochroom |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Wit, 3,0 V, 90 mA |
| Spanning | 3.3V |
| Grootte van de stippen | 0,32×0,32 mm |
| Bergingstemperatuur | -30~+80°C |
| naam | LCD vertoningsmodule |
|---|---|
| Voeding | 3.0V |
| Type scherm | FSTN, POSITIEF, TRANSFLECTIEF |
| Zichtrichting | 6.00 uur |
| LCD-rijmethode | 1/65 Duty, 1/9 Bias, 9.2V |
| naam | Zwart-wit LCD Vertoning |
|---|---|
| Display resolutie | 160*160 pexels |
| LCD-type | FSTN, Transflective/Positive, 1/160Duty, 1/10Bias |
| Weergave | OLED |
| Zichtgebied | 60.00×60.00MM |
| Naam | LCD-scherm met 8x2 tekens |
|---|---|
| Controleur | S6B0069 of gelijkwaardig |
| Kleur weergeven | Wit |
| Rijschema | Gezondheid en gezondheid, 1/14 |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Naam | De Vertoning van 4,3 Duimtft lcd |
|---|---|
| Garantie | 24 maanden |
| Weergavegebied | 68.04 (h) x120,96 (v) mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| LCD-type | IPS |
| LCD-type | FSTN, positief |
|---|---|
| naam | CGI-LCD-display |
| Pintelling | 32PIN |
| Type achtergrondverlichting | Geleid |
| Controleur | ST7567 |
| naam | Kleine Lcd Vertoningsmodule |
|---|---|
| Display resolutie | 128*64 |
| Zichtgebied | 53.50 x 28.80 mm |
| Item | 12864 LCM |
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| naam | Kleine LCD Vertoning |
|---|---|
| Weergavetype | TFT LCD |
| Helderheid | 300 CD/M2 |
| Trefwoorden | 2,95 inch lcd-scherm |
| Bestuurder IC | ST7701S |
| Kijkhoek | Alle |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| oplossing | 240*240 |
| Pixel drijfelement | a-si tft |
| Trefwoorden | 1.33 inch LCD-scherm |
| Kleur weergeven | Wit |
|---|---|
| Type | VA LCD-scherm |
| Hoekrichting bekijken | 12 o'clock |
| Werktemperatuur | -20°C-+70°C |
| Aangepast | Aangepast |