| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
|---|---|
| Polarisatortype | Overdraag |
| LCD -type | Gesegmenteerd scherm |
| Technologie | LCD |
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Verbindingsweg | Pin |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Weergave kleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | -20 ° C tot 70 ° C |
| Weergavegrootte | Aanpasbaar |
| Interface | HDMI, VGA |
|---|---|
| Vernieuwingsfrequentie | 60 Hz |
| Afmetingsgraad | 16:9 |
| LCD-rijmethode | 1/65 belasting, 1/9 Bias, 3,0 V |
| Type scherm | STN, positief, transreflectief |
| Afbeeldingsgrootte | Aanpasbaar |
|---|---|
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Kleur weergeven | Zwart-wit |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
| kijkhoek | Breed |
| Spanning | 5V |
|---|---|
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
| Bedrijfstemperatuur | 0 ° C tot 50 ° C |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Interfacetype | Pin, 46Numbers |
| Aanpassingsopties | Aanpasbaar |
|---|---|
| Weergavemodus | Aangepast |
| Werk temperatuur | -20 ~+70 ℃ |
| Aansluiting | PIN, 30 cijfers |
| LCD -type | STN negatief, transmisief |
| Spanning | 3.0v |
|---|---|
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Werk temperatuur | 0~+50℃ |
| Aantal segmenten | Aangepast |
| LCD -type | HTN positief, Transmisief |
| Connectiviteit | FPC |
|---|---|
| V Gebiedsgrootte | 41*32,5 mm of op maat |
| Lichtbron | Wit LED*6 |
| Maat | 45,1 * 38,2 mm * 0,7 mm of aangepast |
| Richting bekijken | 6 uur of 12 uur |
| Achtergrond kleur | Groente |
|---|---|
| Weergavemodus | TN, positief |
| Polarisatortype | Overdraag |
| Plicht | 1/4 |
| Opslag | -30℃ aan 80℃ |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |