| Naam | Zeven-segment LCD-displaymodule |
|---|---|
| Bedrijfsspanning | 3.3V-5V |
| Opslag | -10°C tot 60°C |
| Connector | Pin |
| Type achtergrondverlichting | Blauwe LED's |
| Naam | Segmentlcd module |
|---|---|
| Plicht | 1/4 |
| Opslagtemperatuur | -10 ° C tot 60 ° C |
| Polarisator | Overdraag |
| Achtergrondverlichting | Wit |
| Naam | 7 segmentlcd Vertoning |
|---|---|
| Weergavemodus | Positief |
| Kijkhoek | 9 uur |
| Drive -modus | 1/8 plicht, 1/4 vooringenomenheid |
| Aangepast | Aangepast |
| Achterlichtkleur | Aanpasbaar |
|---|---|
| Afmetingen | 37 mm (L) * 17 mm (B) * 1,1 mm T |
| Voedingsspanning | 3,0 V |
| Weergavetype | Segment LCD |
| Verbinden | Pin |
| Lichtbron | Wit / Amber / Blauw / Geel |
|---|---|
| Maat | 3.7 inches |
| Driver -methode | 1/4 Werkcyclus, 1/3 Bias |
| Weergavemodus | Negatief / VA facultatief |
| Hoeken bekijken | Alle |
| Sollicitatie | Industriële apparatuur |
|---|---|
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Segmentgrootte | Aanpasbaar |
| Verbindingsweg | Zebra Strip |
| Achtergrondverlichting | Ja |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Kijkhoek | 3 uur |
|---|---|
| VA-maat | 50,5(B)* 88,5(H) mm |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Display -technologie | LCD |
| Schuilplaats | 160 CD/M2 |
| PINN -nummer | 19Pins |
|---|---|
| Aangepast | Aangepast |
| Type weergave | VA LCD |
| Vooroordeel | 1/3 |
| LCD Aandrijvingsvoltage | 5.0v |