| Όνομα | Μονάδα οθόνης LCD επτά τμημάτων |
|---|---|
| Τάση λειτουργίας | 3.3V-5V |
| Αποθήκευση | -10°C έως 60°C |
| Συνδετήρας | Καρφίτσα |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Μπλε LED |
| Όνομα | Ενότητα τμήματος LCD |
|---|---|
| Δασμός | 1/4 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ° C έως 60 ° C |
| Πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκό |
| Όνομα | 7 επίδειξη τμήματος LCD |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετικός |
| Γωνία θέασης | 9 η ώρα |
| Λειτουργία μονάδας δίσκου | 1/8 καθήκον, 1/4 προκατάληψη |
| Προσαρμοσμένο | Προσαρμοσμένο |
| Χρώμα φώτων πίσω | Προσαρμόσιμο |
|---|---|
| Διαστάσεις | 37mm ( L ) * 17mm ( W ) * 1,1mm T |
| Τάση τροφοδοσίας | 3,0V |
| Τύπος οθόνης | Τμήμα LCD |
| Συνδέω | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |
| Πηγή φωτός | Λευκό / Κίτρινο / Μπλε / Κίτρινο |
|---|---|
| Μέγεθος | 3.7inches |
| Μέθοδος οδηγού | 1/4 Κύκλος Εργασίας, 1/3 Προστασία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό / VA προαιρετικό |
| Προβολή γωνιών | Ολοι |
| Εφαρμογή | Βιομηχανικός εξοπλισμός |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Μέγεθος τμήματος | Προσαρμόσιμος |
| Δρόμος σύνδεσης | Ζέβρα |
| Οπίσθιος φωτισμός | Ναί |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |
| Γωνιά προβολής | 3 η ώρα |
|---|---|
| Μέγεθος VA | 50,5 (Π)* 88,5 (Υ) mm |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 160 CD/M2 |
| Αριθμός καρφίτσες | 19Pins |
|---|---|
| Προσαρμοσμένος | Προσαρμοσμένος |
| Τύπος εμφάνισης | VA LCD |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Τάση Drive LCD | 5.0V |