| Ονομασία | Επίδειξη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
|---|---|
| Διάσταση περίγραμμα LCM | 46.00 (W) X40.80(H) X2.50(T) mm |
| Τύπος φωτισμού πίσω | LED |
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Πίσω φωτισμός | 50 χιλιάδες ώρες |
| Κατεύθυνση προβολής | IPS Όλες οι γωνίες θέασης |
|---|---|
| Αριθμός καρφιτσών | 25 πινάκια |
| Συνδέω | Συγκόλληση |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Τύπος LCD | IPS |
| Ενεργή περιοχή | 95.04 ((W) × 53.856 ((V) mm |
|---|---|
| Διάρκεια ζωής LED | 50000 Ώρες |
| Λάμψη | 250 NIT |
| προϊόν | 4.3 ιντσών IPS TFT LCD οθόνη |
| ΤΑΣΗ ΛΟΓΙΚΗΣ | 2.5V-3.3V |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
|---|---|
| Επιφάνεια εμφάνισης | 68.04 (h) x120.96 (v) mm |
| Κατανάλωση ρεύματος | 30W |
| Τάση εισόδου | 2.8 ~ 3.3V |
| τύπος διεπαφής | Rgb |
| Διασύνδεση | MCU 8//16BIT RGB 16/18BIT |
|---|---|
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -20 ℃ ~+60 ℃ |
| Τύπος | Οθόνη LCD IPS TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Αριθμός εικονοστοιχείων | 240 (Υ)×320 (V) |
| Ψήφισμα | 480*800 Pixels |
|---|---|
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη ΔΙΕΘΝΏΝ ΕΙΔΗΣΕΟΓΡΑΦΙΚΏΝ ΠΡΑΚΤΟΡΕΊΩΝ TFT LCD |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Μέγεθος οθόνης | 3,97 ίντσες |
| Διασυνδέομαι | MCU16 κομμάτι |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ρυθμός ανανέωσης | 60 Hz |
| Αριθμός καρφιτσών | 30 πινές |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ψήφισμα | 540x1080 εικονοστοιχίες |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
|---|---|
| Τεχνολογία εμφάνισης | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 500 Cd/m2 (προσαρμόσιμο) |
| Αριθμός καρφιτσών | 40PINS |
| Γωνία θέασης | IPS, όλες οι γωνίες θέασης |
| Κατεύθυνση προβολής | 80° / 80° / 80° / 80° (IPS Wide View) |
|---|---|
| οθόνη αφής | RTP |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 2,4 ίντσες |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Αριθμός PIN | 24 καρφίτσες |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Συνολικές Διαστάσεις | 55.26x84.69x3.35 mm |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |