| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Ψήφισμα | 240*240 pixel |
| Μέγεθος ενότητας | 31,52 (Π) x 33,72 (Υ) x 1,94 (Τ) |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| λάμψη | 200 cd/m2 |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Λειτουργία εμφάνισης | Κανονικό μαύρο |
| Μέγεθος | 7 ίντσες |
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Τύπος διεπαφής | LVDS |
|---|---|
| Τύπος LCD | RTP |
| Μέγεθος | 8.0 |
| Ψήφισμα | 1024*768 |
| Μέγεθος ενότητας | 174,00×136,00×2,45 χλστ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
|---|---|
| Λάμψη | Προσαρμόσιμο |
| Τύπος LCD | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Συνδεσιμότητα | SPI |
| Μέγεθος AA | 30,60 (Π) x 40,80 (Υ) |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Αριθμός PIN | 14 Πιν |
| Τύποι διασύνδεσης | SPI 4 συρμάτων |
| Πηγή φωτός | Λευκό LED*6 (προσαρμόσιμο) |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 4,3 ίντσες |
| Αριθμός καρφιτσών | 45 καρφίτσες |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Συνδεσιμότητα | Συμπλήρωση (προσαρμόσιμη) |
| Ενεργή περιοχή | 43,2 (H) *57,6 (V) (2,8 ίντσες) |
|---|---|
| Επιφανειακή φωτεινότητα | 1000 cd/m2 (νίτσες) |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Συνδέω | Συνδέεται. |
| Αριθμός καρφιτσών | 50 πινάκια |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Χαρτοκιβώτιο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 3-4 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 100000/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Οπίσθιος φωτισμός | Χαμηλή κατανάλωση ενέργειας |
|---|---|
| Διασυνδέομαι | MCU16 κομμάτι |
| Τύπος | TFT, TFT LCD |
| Εικονοστοιχείο | 480x800 |
| Περίληψη χιλ. | 57,86*97,70*3,93 ΜΜ |
| Ονομασία | Επιστροφική φωτισμένη οθόνη LCD TFT LED |
|---|---|
| Αναλογία εικόνας | 16:9 |
| Τύπος Πάνελ | Πάνελ IPS LCD |
| Αριθμός ακίδων | 50 ακίδες |
| Τύπος | TFT,LCM |