| Overall Dimensions | 36.67(H) X 88.45(V) X 1.61(T) Mm |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Screen Size | 3.51 Inches |
| Viewing Angle | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Light Source | LED |
| Connectivity | Soldering (Customizable) |
|---|---|
| Overall Dimensions | 174x136x2.5 Mm |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Display Technology | LCD |
| Interface | MIPI |
|---|---|
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
| Viewing Angle | 85°/85°/85°/85° (Left/Right/Up/Down) |
| Backlighttype | LED |
| Screen Type | TFT LCD |
| Viewing Direction | All |
|---|---|
| Screen Type | TFT LCD |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Aa Size | 60.19*160.51 |
| Backlight Technology | LED |
| Surface Luminance | 350 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Outline Size | 17.6 X 20.6 X 1.45 Mm |
| Touchscreen | Optional Resistive Or Capacitive Touch |
| Pin Number | 28 PIN |
| Interface Types | MCU 8bits |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Optimum Resolution | 800*1280 |
| Input Voltage | 2.8~3.3V |
| View Direction | ALL |
| Commodity | 8 Inch Color Display |
| Outline Size | 382.4 X 231.3 X 9.10mm (with Touch) |
|---|---|
| Storage Temperature | -20℃ To +60℃ |
| Touch Screen | CTP (Capacitive Touch Screen) |
| Viewing Angle | IPS Full Viewing Angles |
| Ctp Interface | USB |
| Display Size | 2.0 Inches |
|---|---|
| Connector | ZIF (customizable) |
| Outline Size | 34.7×48×2.2 Mm |
| Operatingtemperature | -20°C To 70°C |
| Surface Luminance | 400 Cd/m2(nits) |
| Brightness | 250 Cd/m² |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Display Technology | TFT LCD |
| Size | 1.3 Inch |
| Touch Screen | Customized |
| Active Area | 245.76*184.32mm |
|---|---|
| Operating Voltage | 3.3V |
| Colors | 256K / 16.7M |
| Overall Dimensions | 260.48 × 204 × 7.2 |
| Screen Size | 12.1 Inches |