| Display Outline Size | 59.6 ( W ) Mm X 108.3 ( H ) Mm X 1.6 ( T ) Mm |
|---|---|
| Display Scale | 4:3 |
| Material | TFT |
| Fpc Lenght | FPC Connector Type |
| Operation Temp | -20 ~ +70 |
| Brightness | 420 Cd/m² |
|---|---|
| Viewing Direction | All Viewing Angle, IPS |
| Connector | ZIF |
| Interface | RGB+SPI( MIPI Interface Optional) |
| Display Size | 4 Inches |
| Operating Temp | -20°C To +70°C |
|---|---|
| Active Area Size | 51.84×86.40 Mm |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Touchscreen | Optional Capacitive Or Resistive |
| Screen Size | 4 Inches |
| Display Mode | Normal Black |
|---|---|
| Interface | SPI |
| Resolution | 128*128 Pixels |
| Viewing Direction | FREE |
| Application | Smart Watch |
| Interface | RGB/MCU/SPI |
|---|---|
| Touch Screen | Without Touch Screen ( Customizable ) |
| Display Technology | TFT LCD |
| Lcd Type | TFT |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
| Interface | 4Line SPI |
|---|---|
| Driver Lc | ILI9488 |
| Active Area | 48.96(H)x73.44(V) |
| Brightness | 400 Cd/m² |
| Display Colors | 262K |
| Display Size | 4.3 Inches |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Interface Types | RGB |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Display Mode | Normal White |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Display Size | 2.88 Inches |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Dimensions | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Brightness | 450 Cd/m² |
| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Size | 1.22 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| Outline Dimension | 25.8 X 49.72 X 1.43 Mm |
|---|---|
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Direction | IPS Full Viewing Angle(80/80/80/80) |
| Resolution | 170 X 320 |
| Backlight Type | LED |