| Interface | MCU 8/16bit |
|---|---|
| Viewing Direction | All |
| Pixel Size | 0.18(H)x0.18(V) |
| Dimensions | 50.00x69.20x2.30 |
| Display Color | 262k |
| Aa Size | 43.20 X 57.60 Mm |
|---|---|
| Outline Dimension | 50(W) X 69.2(L) X 2.35(T) Mm |
| Resolution | 480x640 Dots |
| Connector | FPC Connector Type |
| Storage Temperature | -20°C To 60°C |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Panel Type | IPS TFT LCD Display |
| Tp Option | With Capacitive Touch Panel |
| Luminace | 250cd/m2 |
| Display Size | 2.8 Inches |
|---|---|
| Outline Size | 46.2x65.2x2.3mm (±0.2mm) |
| Pixel Arrangement | RGB-Stripe |
| Backlighttype | LED |
| Luminance | 1000 Cd/m2 |
| Size | 10" TFT |
|---|---|
| Driver Ic | Hx8282a+Hx8696a |
| Screen Type | TFT |
| Interface Type | RGB |
| Back Light | 39-Dies White LED Light |
| Product Type | TFT LCD Screen |
|---|---|
| Pin Number | 50 PIN |
| Size | 7 Inch |
| Operating Temperature | –20℃ To +70℃ |
| Viewing Angle | All |
| Surface Luminance | 400 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Viewing Angle | IPS All Viewing Angles |
| Touchscreen | Customized |
| Size | 4inch |
| Backlight Type | LED |
|---|---|
| Fpc Connect | 51 Pins |
| Interface | RGB |
| Size | 4 Inch |
| Touchscreen | RTP |
| Color Depth | 16.7 Million True Colors |
|---|---|
| Touch Screen | CTP |
| Screentype | LCD TFT |
| CTP Interface | USB |
| Brightness | 500-1000 Cd/m² |
| Dimensions | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angle, IPS |
| Colors | 262K |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Screen Type | LCD TFT |