| Fpc Connect | 24 Pins |
|---|---|
| Dimensions | 57.14 X 96.85 X 1.95 Mm |
| Luminance | 420 Cd/m2 |
| Screentype | LCD TFT |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Resolution | 800*800 |
| Aa Size | Φ87.6mm |
| Viewing Angle | ALL O’CLOCK |
| Panel Type | IPS |
| Outline Dimension | 84.0 X 84.0 X 3.05 Mm |
|---|---|
| Interface Types | RGB+SPI |
| Screen Size | 4 Inches |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Connection | Plugging ( Can Be Customized ) |
| Name | Round TFT LCD Display |
|---|---|
| Touch Ic | ST1624i |
| Panel Type | IPS |
| Touch Screen | Yes |
| Active Area | 32.4(W)* 32.4(H) Mm |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Viewing Angle | IPS, All Viewing Angles |
| Backlight Type | LED |
| Storagetemperature | -30°C To 80°C |
|---|---|
| Luminance | 800 Cd/m2 |
| Aa Size | 22.7(W) X 42.72(H) |
| Screentype | TFT LCD |
| Overall Dimensions | 25(W) X 49.33(H) X 2.11(T) |
| Display Size | 5 Inches |
|---|---|
| Brightness | 700 Cd/m² |
| Display Type | TFT LCD |
| Viewing Angle | All |
| Size | 5 Inch |
| Connect | Pin |
|---|---|
| Touch Screen | CTP |
| Interface Types | RGB |
| Light Source | LED |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Backlight | White LED |
|---|---|
| Viewing Angle | IPS, All Viewing Angle (85/85/85/85) |
| Technology | LCD |
| Connection | ZIF FPC |
| Touch Screen | Yes |
| Display Size | 4 Inches |
|---|---|
| Interface | RGB+SPI |
| Pin Number | 40 Pins |
| Connection | ZIF |
| Touch Screen | Without Touch, ( With CTP Optional) |