| Teknoloji | TFT |
|---|---|
| Dokunmatik ekran | CTP/RTP |
| AA Boyutu | 51.84 ((H) * 86.4 ((V) |
| Piksel düzenlemesi | RGB Şerit |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Teknoloji | LCD |
|---|---|
| Anahat Boyutu | 46,2X64,98X1,61 mm |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| OEM / DOM | Evet |
| Ekran Modu | TFT/İLETİCİ |
| Ödeme Koşulları | 350 Cd/m2 |
|---|---|
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| Görüntüleme Yönü | tüm görüş açısı, IPS |
| OEM / DOM | Evet |
| Arayüz türleri | SPI / RGB (Özelleştirilebilir) |
| Ekran Boyutu | 3,9 inç |
|---|---|
| Parlaklık | 250 CD/M² |
| Panel tipi | IPS |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Arayüz | RGB |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
| LCD tipi | IPS |
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~+70 ℃ |
| Bağlantı | RGB |
| Renkler | 262K |
|---|---|
| Çalışma Sıcaklığı | -20 ~ 70 |
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Boyut | 5 inç |
| Aktif alan | 62,10(Y)x110,40(D) |
| LCD çözünürlüğü | 544*506 nokta |
|---|---|
| Renk | 16,7 milyon |
| Görüntüleme yönü | tüm saat |
| Panel Boyutu | 3,6 inç (diyagonal) |
| Anahat boyutu | 107,13(G)×107,13(Y)×9,76(K) mm |
| Görüntülemek | TSD Yuvarlak LCD Ekran |
|---|---|
| Renk | Normalde Siyah |
| Boyut | 2,48 inç |
| Renkler | 262K |
| Arka ışık türü | LED arka ışık |
| Adı | Küçük TFT LCD ekran ekranı |
|---|---|
| Panel Türü | IPS |
| Sürücü lC | ST7789V2 |
| Görüntüleme yönü | saat 6 |
| LED adet | 1 adet |
| Yüzey Parlaklığı | 300 cd/m2 (özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Pin numarası | 40PIN |
| Bağlantı | FPC konektör tipi |
| Arayüz türleri | RGB |
| Ekran Tipi | TFT LCD |