| LCD tipi | IPS |
|---|---|
| Arka Işık Teknolojisi | Neden olmuş |
| Pin numarası | 10pin |
| Ekran Boyutu | 1,54 inç |
| Modül Boyutu | 31,52 x 33,72 x 1,94Maks(D) mm |
| Ürün Tipi | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Pin numarası | 18 pim |
| Aktif alan | 48.60 ((W) x64.80 (H) (mm) |
| Dokunmatik ekran | Özelleştirilmiş |
| Anahat Boyutu | 54,0(G)x77,4(Y)x2,4(D)(mm) |
| Anahat Boyutu | 31,52x34,72x1,51 mm |
|---|---|
| Ekran tipi | lcd tft |
| FPC Bağlantısı | 50 PIN |
| Dokunmatik ekran | İsteğe bağlı dirençli veya kapasitif |
| Çözünürlük | 344x476 |
| Ödeme Koşulları | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Ekran Tipi | TFT LCD |
| Renk Derinliği | 16,7 milyon renk |
| Ekran tipi | lcd tft |
| Ekran tipi | TFT |
| Aktif alan | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Boyut | 5.45inch |
| Görüntüleme açısı | Tüm |
| Ekran tipi | TFT LCD |
| Panel tipi | LCD |
| Kontrast Oranı | 800: 1 |
|---|---|
| Boyut | 5 inç |
| ürün türü | TFT LCD ekran |
| Ekran Teknolojisi | LCD |
| Parlaklık | 350 cd/m2 |
| Modül Boyutu | 55,26x84,69x3,35 mm |
|---|---|
| Çözünürlük | 480x800 |
| Parlaklık | 300 cd/m² |
| Depolama Sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Arayüz türleri | MIPI (Özelleştirilebilir) |
| Renk | 262k |
|---|---|
| Ekran Boyutu | 3,5 inç |
| Dokunmatik ekran | HAYIR |
| LCD tipi | IPS |
| Modül boyutu | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Genel Boyutlar | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Arayüz | RGB |
| Arka ışık | Nükleer Santral |
| Bağlamak | Bağlama |
| Ürün Tipi | tft lcd ekran |
| İsim | TFT LCD ekran |
|---|---|
| Kontrast oranı | 1000:1 |
| Ekran Tipi | TFT |
| Çözünürlük | 480x800 nokta |
| Görüş Açısı | 178 derece |