| Typ LCD | IPS |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Numer pin | 10pin |
| Rozmiar ekranu | 1,54 cala |
| rozmiar modułu | 31,52 x 33,72 x 1,94 maks. (gł.) mm |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
|---|---|
| Numer pin | 18 pinów |
| Obszar aktywny | 48,60(szer.) x 64,80(wys.) (mm) |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Rozmiar konturu | 54,0 (szer.) x 77,4 (wys.) x 2,4 (gł.) (mm) |
| Rozmiar konturu | 31,52 x 34,72 x 1,51 mm |
|---|---|
| Typ ekranu | wyświetlacz LCD |
| Połączenie FPC | 50 PIN-ów |
| Ekran dotykowy | Opcjonalnie rezystancyjny lub pojemnościowy |
| Rezolucja | 344x476 |
| Jasność | 300 cd/m2 |
|---|---|
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Głębia koloru | 16,7 miliona kolorów |
| Seritalpepe | wyświetlacz LCD |
| Typ ekranu | TFT |
| Obszar aktywny | 61,88 (h) x 123,77 (v) |
|---|---|
| Rozmiar | 5,45 cala |
| Kąt oglądania | Wszystko |
| Typ wyświetlania | TFT LCD |
| Typ panelu | LCD |
| Współczynnik kontrastu | 800: 1 |
|---|---|
| Rozmiar | 5 cali |
| typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Technologia wyświetlania | LCD |
| Luminance | 350 cd/m2 |
| Rozmiar modułu | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Rezolucja | 480x800 |
| Jasność | 300 cd/m² |
| Temperatura przechowywania | -30°C do 80°C |
| Typy interfejsów | MIPI (konfigurowalny) |
| Zabarwienie | 262k |
|---|---|
| Rozmiar ekranu | 3,5 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Typ LCD | IPS |
| Rozmiar modułu | 54,48 (h) × 84,71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Ogólne wymiary | 235 × 143 × 6,53 mm |
|---|---|
| Interfejs | RGB |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
| Łączyć | Wtykanie |
| Typ produktu | ekran LCD TFT |
| Nazwa | Wyświetlacz LCD TFT |
|---|---|
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Typ wyświetlacza | Tft |
| Rezolucja | 480x800 kropek |
| Kąt widzenia | 178 stopni |