| Τύπος LCD | IPS |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Αριθμός PIN | 10 Καρφίτσα |
| Μέγεθος οθόνης | 1.54 ίντσες |
| μέγεθος μονάδας | 31,52 x 33,72 x 1,94 Μέγ.(D) χλστ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
|---|---|
| Αριθμός PIN | καρφίτσα 18 |
| Ενεργή περιοχή | 48.60(W) x64.80 (H) (mm) |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
| Μέγεθος περιγράμματος | 54,0(Π)x77,4(Υ)x2,4(Τ)(mm) |
| Μέγεθος περιγράμματος | 31,52x34,72x1,51 χλστ |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Σύνδεση FPC | 50 ακίδες |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Ψήφισμα | 344x476 |
| Φωτεινότητα | 300 Cd/m2 |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Βάθος χρώματος | 16,7 εκατομμύρια χρώματα |
| Τύπος οθόνης | LCD tft |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Αναλογία αντίθεσης | 800: 1 |
|---|---|
| Μέγεθος | 5 ίντσες |
| τύπο προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τεχνολογία προβολής | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Φωτεινότητα | 350 Cd/m2 |
| Μέγεθος ενότητας | 55.26x84.69x3.35 mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 480x800 |
| Λάμψη | 300 cd/m² |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -30°C έως 80°C |
| Τύποι διασύνδεσης | MIPI (προσαρμόσιμο) |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.5inches |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος LCD | IPS |
| μέγεθος μονάδας | 54.48 (h) × 84.71 (w) × 2.10 (t) mm |
| Συνολικές Διαστάσεις | 235 × 143 × 6,53 χλστ |
|---|---|
| Διασύνδεση | RGB |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED |
| Συνδέω | Συμπλέκτης |
| Τύπος προϊόντος | οθόνη tft lcd |
| Ονομα | Οθόνη LCD TFT |
|---|---|
| Αναλογία αντίθεσης | 1000:1 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Ψήφισμα | 480x800 κουκκίδες |
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |