| όνομα | 7 ιντσών TFT οθόνη LCD |
|---|---|
| Εξέταση | Στις έξι. |
| Τύπος προμηθευτή | OEM/ODM |
| Προσαρμόστε | Υποστήριξη |
| Περιοχή θέασης | 154.08(Π) × 85.92(Υ) χιλ. |
| Μέγεθος μονάδας | 50 * 69,2 mm * 2,4 t |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Χρωματιστά | 262 Χιλ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ονομασία | 2Δείκτης οθόνης LCD TFT 0,4 ιντσών |
|---|---|
| Αρμονία | Windows, Mac, Linux |
| Έγχρωμη γκάμα | ΕΣΡΒ 100% |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Χρόνος απόκρισης | 5 ms |
| Χρωματιστά | 262K |
|---|---|
| Συνδεσιμότης | RGB |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Ψήφισμα | 320*240 pixel |
| Μέγεθος οθόνης | 1,44 ίντσες |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 12 O 'ρολόι |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Φωτεινότητα | 250 Cd/m2 |
| μέγεθος μονάδας | 54.46 (h) × 82.94 (w) × 2.2 (t) mm |
|---|---|
| Οθόνη αφής | Οχι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Ενεργός χώρος | 48.96 (h) × 73.44 (w) mm |
| Χρωματιστά | 262K |
| Μέγεθος περιγράμματος | 85 mm ( L ) * 64 mm ( W ) |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Διασύνδεση | RS232 / TTL |
| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Μέγεθος οθόνης | 3.6 ίντσες |
| Μέγεθος περιγράμματος | 107.23mm x 107.23mm x 9.73mm |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Ενεργός χώρος | 61.88 (h) x 123.77 (v) |
|---|---|
| Μέγεθος | 5.45inch |
| Γωνιά προβολής | Ολοι |
| Τύπος εμφάνισης | TFT LCD |
| Τύπος πάνελ | οθόνη υγρού κρυστάλλου |