| Διασύνδεση | RGB 16BIT |
|---|---|
| Πηγή φωτός | 8 - Led White |
| Τύπος οθόνης | TFT |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Λάμψη | 300 CD/m² |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Led |
| Μέγεθος οθόνης | 3.5 ίντσες |
| ψήφισμα | 320x480 σημεία |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Χρωματική γκάμα | RGB |
|---|---|
| Μέγεθος | 1.22 ίντσες |
| Τύπος LCD | TFT |
| Τύπος οθόνης | TFT LCD |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Τύπος LCD | TFT |
|---|---|
| Λειτουργία εμφάνισης | ΤΡΤ/ΤΡΑΝΣΙΜΣΙΒ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 ~+70 ℃ |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Μέγεθος περιγράμματος | 155.2*88.2*5.00 mm |
| Χρώμα οθόνης | 16.7 Μ |
|---|---|
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 13,3 ιντσών |
| Ενεργή περιοχή | 2930,76 x 165,24 (mm) |
| Λάμψη | 1000 CD/m² |
| Τύπος προϊόντος | Οθόνη TFT LCD |
| Τύπος οθόνης | TFT |
|---|---|
| Διαστάσεις | 34.4 * 29 mm * 2.2 t |
| Μέγεθος | 1.44inches |
| Οθόνη αφής | ΟΧΙ |
| Έγχρωμη γκάμα | RGB |
| Μέγεθος οθόνης | 2 ίντσες |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 26 πινάκια |
| τεχνολογία | οθόνη υγρού κρυστάλλου |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Συνολικές διαστάσεις | 38,5*52,05*2,6 χλστ |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| Γωνιά προβολής | 6 η ώρα ή 12 o 'ρολόι |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Τύπος LCD | TFT |
| Διασυνδέομαι | FPC |
| Διαστάσεις | 42.72 (h)* 60.26 (v)* 2.40 (d) mm |
|---|---|
| Ψήφισμα | 240*320 |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένος |
| Σύνδεση FPC | 18pin, τύπος συγκόλλησης |
| Οπίσθιος φωτισμός | Λευκός λυχνία |
| Λάμψη | 250 CD/m² |
|---|---|
| Διασύνδεση | SPI |
| Τεχνολογία εμφάνισης | TFT LCD |
| Μέγεθος | 1,3 ίντσας |
| οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |