| Pixel Pitch | 0.165*0.165 |
|---|---|
| Screen Size | 3.6 Inches |
| Outline Size | 107.23mm X 107.23mm X 9.73mm |
| Backlight Type | LED |
| Display Type | TFT LCD |
| Active Area | 61.88(H) X 123.77(V) |
|---|---|
| Size | 5.45inch |
| Viewing Angle | All |
| Display Type | TFT LCD |
| Panel Type | LCD |
| Interface | RGB 16bit |
|---|---|
| Light Source | 8 - Led White |
| Screen Type | TFT |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Brightness | 300 Cd/m² |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Display Size | 3.5 Inches |
| Resolution | 320x480 Dots |
| Display Technology | TFT LCD |
| Color Gamut | RGB |
|---|---|
| Size | 1.22 Inches |
| Lcd Type | TFT |
| Display Type | TFT LCD |
| Backlight Type | LED |
| Lcd Type | TFT |
|---|---|
| Display Mode | TFT/Transmissive |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Outline Size | 155.2*88.2*5.00 Mm |
| Display Color | 16.7 M |
|---|---|
| Size | 13.3 Inch |
| Active Area | 293.76 X 165.24 (mm) |
| Brightness | 1000 Cd/m² |
| Product Type | TFT LCD Screen |
| Screen Type | TFT |
|---|---|
| Dimensions | 34.4 * 29 Mm * 2.2 T |
| Size | 1.44inches |
| Touchscreen | No |
| Color Gamut | RGB |
| Screen Size | 2 Inches |
|---|---|
| Fpc Connect | 26 Pins |
| Technology | LCD |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Overall Dimensions | 38.5*52.05*2.6mm |
| Touchscreen | Customized |
|---|---|
| Viewing Angle | 6 O'clock Or 12 O ' Clock |
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | TFT |
| Interface | FPC |