| Panel Type | TFT |
|---|---|
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Size | 2.4inches |
| Colors | 262K |
| Display Technology | LCD |
| Storage Temperature | -30 To 80 Degrees Celsius |
|---|---|
| Outline Dimensions | 42.72*60.26*2.30 |
| Operating Temperature | -20 To 70 Degrees Celsius |
| Display Mode | TFT |
| Supplier Type | Manufacturer |
| Touchscreen | No |
|---|---|
| Backlight Technology | LED |
| Lcd Type | IPS |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Connectivity | RGB |
| Size | 4 Inches |
|---|---|
| Viewing Angle | All Viewing Angles |
| Surface Luminance | 1000 Cd/m2 ( Customizable) |
| Light Source | White LED |
| Connection | Plugging (customizable) |
| Surface Luminance | 350 Cd/m2 (nits) |
|---|---|
| Connect | Plugging (can Be Customized) |
| Display Mode | Normally White,Transmissive |
| Pin Number | 30 Pins |
| Interface Types | SPI / RGB |
| Size | 3.2 Inch |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
| Driver Ic | HX8369 |
| Fpc Connect | 39 Pins |
| Connectivity | ZIF FPC |
| Surface Luminance | 300 Cd/m2(nits) |
|---|---|
| Colors | 262K |
| Pixel Arrangement | RGB Vertical Stripe |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Active Area | 61.56(H)x109.53(V) |
| Storage Temperature | -30--80 ℃ |
|---|---|
| Application | Consumer Electronics, Smart Wearables, Etc. |
| Supplier Type | Manufacturer |
| Resolution | 480 X 480 Pixels |
| Viewing Direction | All |
| Outline Dimensions | 50 Mm * 69.20 Mm * 2.3 Mm |
|---|---|
| Storage Temperature | -30 ~ +80 |
| Screen Size | 2.8inch |
| Signal Types | 4-wire Resistor TP |
| Tp Option | With Resistive Touch Panel |
| Operating Temperature | -20°C To 70°C |
|---|---|
| Interface | RGB 24bit |
| Operating Voltage | 3.3V |
| Module Size | 34.00*43.70*2.5 |
| Driver Lc | ST7262 |