| Viewing Angle | IPS |
|---|---|
| Screen Size | 1.54 Inches |
| Operating Temperature | -20~+70℃ |
| Backlight Type | LED |
| Response Time | 5 Ms |
| Module Size | 34.0 * 42.9 Mm * 2.2 T |
|---|---|
| Lcd Type | IPS |
| Touchscreen | Customized |
| Screen Type | TFT |
| Interface | MCU 8080-8BIT |
| Backlight Technology | LED |
|---|---|
| Backlight Type | LED |
| Interface | MIPI |
| Va Size | 58.104 Mm * 103.296 Mm |
| Outline Size | 61.5 Mm * 112.3 Mm * 1.5 Mm T |
| Touch Screen | Customized |
|---|---|
| Display Size | 2.88 Inches |
| Storage Temperature | -30°C To 80°C |
| Dimensions | 46.2 X 64.98 X 1.61 Mm |
| Brightness | 450 Cd/m² |
| Resolution | 128*160 Pixels |
|---|---|
| Connectivity | Soldering |
| Screen Type | TFT LCD |
| Luminance | 200 Cd/m2 |
| Pins Number | 14 Pins |
| Light Source | White LED*6 |
|---|---|
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Display Type | TN |
| Backlight | 4 LEDS |
| Screen Size | 2.8 Inch |
| Backlight | 6 - DIES WHITE LED |
|---|---|
| Display Type | TFT |
| Brightness | 250 Cd/m² |
| Backlight Type | LED |
| Interface | SPI + 18BIT RGB |
| Colors | 262K |
|---|---|
| Operating Temperature | -20°C To +70°C |
| Fpc Connect | 10 Pins |
| Viewing Angle | IPS, All Viewing Angles |
| Backlight Type | LED |
| Backlight | LED |
|---|---|
| Luminance | 250 Cd/m2 |
| Resolution | 240*240 Pixels |
| Module Size | 31.52(W) X 33.72(H) X 1.94(T) |
| Display Size | 1.54 Inches |
| Active Area | 27.72(H)*27.72(V) Mm |
|---|---|
| Peration Temperature | -20~+70 |
| Type | LCD |
| View Direction | All |
| Color | Full Color |