| Interfejs | RGB 16 bitów |
|---|---|
| Źródło światła | 8 - Dioda LED Biała |
| Typ ekranu | Tft |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Jasność | 300 CD/m² |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Rozmiar wyświetlacza | 3,5 cala |
| rezolucja | 320x480 punktów |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Kolor Gamut | RGB |
|---|---|
| Rozmiar | 1,22 cala |
| Typ LCD | TFT |
| Typ wyświetlacza | TFT LCD |
| Typ podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Tft |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | TFT/TRANSMISYJNY |
| Temperatura pracy | -20 ~+70 ℃ |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Rozmiar konturu | 155,2*88,2*5,00 mm |
| Kolor wyświetlacza | 16,7 mln |
|---|---|
| ROZMIAR | 13,3 cala |
| Obszar aktywny | 293,76 x 165,24 (mm) |
| Jasność | 1000 CD/m² |
| Typ produktu | Ekran LCD TFT |
| Typ ekranu | Tft |
|---|---|
| Wymiary | 34,4 * 29 mm * 2,2 T |
| Rozmiar | 1,44 cala |
| Ekran dotykowy | NIE |
| Kolor Gamut | RGB |
| Rozmiar ekranu | 2 cale |
|---|---|
| Połączenie FPC | 26 szpilów |
| technologia | LCD |
| Temperatura pracy | -20 ° C do 70 ° C. |
| Wymiary całkowite | 38,5*52,05*2,6mm |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
|---|---|
| Kąt oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| Technologia podświetlenia | PROWADZONY |
| Typ LCD | Tft |
| Interfejs | FPC |
| Wymiary | 42,72 (wys.)* 60,26 (pion.)* 2,40 (gł.) mm |
|---|---|
| Rezolucja | 240*320 |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |
| Połączenie FPC | 18PIN, typ lutowania |
| Podświetlenie | Biała dioda LED |
| Jasność | 250 CD/m² |
|---|---|
| Interfejs | SPI |
| Technologia wyświetlania | TFT LCD |
| Rozmiar | 1,3 cala |
| Ekran dotykowy | Dostosowane |