| Nazwa | Moduł segmentu LCD |
|---|---|
| Obowiązek | 1/4 |
| Temperatura przechowywania | -10 ° C do 60 ° C. |
| Polaryzator | Transmisyjny |
| Podświetlenie | Biały |
| Temperatura przechowywania | -20°C-+70°C |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | FSTN Pozytywne, transmisyjne |
| kolor podświetlenia | Biały |
| Pakiet transportowy | Karton/paleta |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Napięcie zasilania | 3-5V |
|---|---|
| Typ polaryzatora | transfleksyjne |
| Rozmiar panelu | Dostosowane |
| Typ panelu | Moduł LCD TN-LCD |
| Rozmiar wizualny | 35,8 x 36,75 mm/dostosowany |
| Typ produktu | Wyświetlacz LCD VA |
|---|---|
| Głębokość koloru | 16,7 miliona kolorów (24-bity) |
| Łączyć | Szpilka, zebra |
| Obróbka powierzchni | Powłoka przeciwodblaskowa |
| Kierunek oglądania | Godzina 6 lub 12 |
| interfejs | HDMI, VGA |
|---|---|
| Prędkość odświeżania | 60 Hz |
| Współczynnik proporcji | 16:9 |
| Metoda jazdy LCD | 1/65 służby, 1/9 stronniczości, 3,0 V |
| Typ wyświetlacza | STN, dodatnia, transfleksyjna |
| Driver Ic | HT1621*2PCS |
|---|---|
| Operating Temp | -10~+60℃ |
| Working Voltage | 5.0V |
| Customized | Customized |
| Lcd Type | TN, positive |
| Nazwa | Moduł wyświetlacza segmentu LCD |
|---|---|
| Kolor tła | Czarny |
| Kierunek kąta widzenia | godzina 12 |
| Obowiązek | 1/8 |
| VOP | 3v |
| Nazwa | Moduł wyświetlania LCD Seven Segment LCD |
|---|---|
| Napięcie robocze | 3,3 V-5 V |
| Składowanie | -10 ℃ do 60 ℃ |
| Złącze | Szpilka |
| Typ podświetlenia | Niebieskie diody LED |
| Name | Custom Segment LCD Display |
|---|---|
| Storage | -10℃ to 60℃ |
| Drive Voltage | 3.3V |
| Backlight | White |
| Display Type | HTN negative, transmissive |
| Name | 7 Segment LCD Display Module |
|---|---|
| Production Capacity | 800000000pieces/Year |
| Connector | COB+PIN |
| Driver IC | HT1623 |
| Voltage | 5.0V |