| Nazwa | Wyświetlacz LCD 7 segmentów |
|---|---|
| Tryb wyświetlania | Pozytywny |
| Kąt widzenia | godzina 9 |
| Tryb napędu | 1/8 obciążenia, 1/4 odchylenia |
| Dostosowane | Dostosowane |
| nazwisko | 14 segment LCD wyświetlacz |
|---|---|
| Układ scalony sterownika | HT1621 |
| Kąt widzenia | 120 stopni |
| Napięcie robocze | 5,0 V |
| Typ interfejsu | Równoległy |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Obsługować temperaturę | 0~+50℃ |
|---|---|
| Typ wyświetlania | Specjalny wyświetlacz segmentu LCD |
| Sposób połączenia | PIN, 13 liczb |
| Napięcie robocze | 3,3 V. |
| Kąt oglądania | godzina 12 |
| nazwisko | Moduł LCD z kołowymi kółkami 128x64 |
|---|---|
| Rodzaj LCD | FSTN (szary), pozytywny |
| Rozmiar wyświetlacza | 128x64 |
| napięcie | 3,3 V |
| Układ scalony sterownika | UC1701X |
| nazwa | Kolorowy wyświetlacz LCD |
|---|---|
| Typ | Va |
| zdolności produkcyjne | 1000000 sztuk/rok |
| Kierunek oglądania | Pełny kąt oglądania, pełny widok |
| Metoda jazdy | Negatywny |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Podświetlenie | PROWADZONY |
|---|---|
| Wymiary | Dostosowane |
| rozmiar modułu | Dostosowane |
| Typ panelu | Wyświetlacz LCD VA |
| technologia | LCD |
| nazwisko | Panel LCD na zamówienie |
|---|---|
| Rodzaj LCD | Tn dodatni |
| Złącze | FPC, 50 sztuk |
| Temperatura przechowywania | -10~+60℃ |
| Napięcie napędu | 3,0 V |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |