| İsim | 7 bölümlü LCD ekran |
|---|---|
| Ekran modu | Olumlu |
| Görüş açısı | saat 9 |
| Sürücü modu | 1/8 görev, 1/4 önyargı |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Adı | 14 segment LCD ekranı |
|---|---|
| Sürücü IC | HT1621 |
| Görme açısı | 120 derece |
| Çalışma voltajı | 5.0v |
| Arayüz türü | Paralel |
| Name | VA LCD Module |
|---|---|
| Viewing Direction | 12 O'clock |
| Driver Ic | AIP31621E |
| Production Capacity | 800000pieces/Year |
| Display Type | VA LCD Display |
| Sıcaklığı Çalıştır | 0~+50°C |
|---|---|
| Ekran tipi | Özel segmentli LCD ekranı |
| Bağlantı yolu | Pin, 13 sayı |
| Çalışma voltajı | 3.3v |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Adı | 128x64 dişli LCD modülü |
|---|---|
| LCD Tipi | FSTN(Gri), Pozitif |
| Ekran Boyutu | 128x64 |
| Voltaj | 3.3V |
| Sürücü IC | UC1701X |
| isim | Renkli LCD Ekran |
|---|---|
| Tip | Va |
| üretim kapasitesi | 1000000 adet/yıl |
| Görüntüleme yönü | Tam görüntüleme açısı, tam görünüm |
| Sürüş Methoru | Negatif |
| Name | High Contrast LCD Display |
|---|---|
| Brightness | 250 cd/m² |
| Bias | 1/3 |
| Driver Ic Model | HT1621 |
| Type | VN LCD Display |
| Arka ışık | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| Modül Boyutu | Özelleştirilmiş |
| Panel tipi | VA LCD Ekran |
| teknoloji | LCD |
| Adı | Özel LCD panelli |
|---|---|
| LCD Tipi | Tn Pozitif |
| Bağlantı | FPC, 50 numara |
| Depolama sıcaklığı | -10~+60℃ |
| Sürücü gerilimi | 3.0V |
| Display Type | VA (Vertical Alignment) LCD |
|---|---|
| Operation Temperature | -30~80℃ |
| Customized | Customized |
| Polarizer Type | Transflective/ Transmissive |
| Backlight | 4pcs led |