| segment boyutu | Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Saklama sıcaklığı | -10°C ila 60°C |
| arayüz türü | Zebra bağlantısı |
| Ekran modu | Gelenek |
| Ekran boyutu | Özelleştirilebilir |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20°C ila 70°C |
| Renk Göster | tek renkli |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
| Görme açısı | Geniş |
| Özelleştirme Seçenekleri | özelleştirilebilir |
|---|---|
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
| Ekran Boyutu | özelleştirilebilir |
| arka ışık rengi | Beyaz |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ila 80°C |
| Çalışma Kaynağı | 3.3v |
|---|---|
| Arayüz türü | PIN, 36 rakam |
| Kargaşa | Mavi Arka Işık |
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| Çalışma sıcaklığı | -20 ° C ila 70 ° C |
|---|---|
| Gerilim | 5V |
| Üretim kapasitesi | 100000 PC/Aylık |
| Arayüz türü | Cob+pimi |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
|---|---|
| Besleme voltajı | 5V |
| Üretim kapasitesi | 10000 PC/Aylık |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| LCD tipi | TN negatif, iletken |
| Depolamak | -10 ℃ ila 60 ℃ |
|---|---|
| Görüntüleme açısı | saat 12 |
| Sürücü yöntemi | 1/4 görev, 1/3 önyargı |
| Çalışma | 0 ila 50 ℃ |
| Özelleştirilmiş | Özelleştirilmiş |
| arka ışık Tipi | Yönlendirilmiş |
|---|---|
| Bağlantı | VGA |
| En Boy Oranı | 16:9 |
| Panel Türü | TN |
| Tepki Süresi | 3 ms |
| Arayüz türü | SPI/I2C |
|---|---|
| Depolama sıcaklığı | -20 ila 70 Santigrat Derece |
| Karar | 128x64 piksel |
| Uyumluluk | Arduino, Raspberry Pi, vb. |
| Polarizör Tipi | transflektif |
| Bonding Mode | COG |
|---|---|
| Operate Temperature | -20~+70℃ |
| Number Of Pins | 28 PIN |
| Backlight | White LEDs |
| Application | Industrial, Medical, Automotive, Consumer Electronics |