| isim | Segmentli LCD ekran |
|---|---|
| Denetleyici | ST7567 |
| LCD görüntüleme alanı | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| Modül Boyutu | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Tahrik voltajı | 3.7V |
| Arka Işık Teknolojisi | NEDEN OLMUŞ |
|---|---|
| Ekran Tipi | Çark çarkı |
| Işık kaynağı | Beyaz LED |
| Pim numarası | 26PINS |
| Görüş açısı | Saat 6 |
| Görüntüleme yönü | saat 12 |
|---|---|
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Ön yargı | 1/3 |
| Saklama sıcaklığı | -10 ~+60 ℃ |
| LCD tipi | VA, olumsuz |
| Sürücü IC'si | HT1623 |
|---|---|
| en boy oranı | 16:9 |
| Çalışma Sıcaklığı | -30 ~ 80 ℃ |
| Geri Polarizatör | İletken |
| Güç tüketimi | 25 watt |
| isim | VA LCD Ekran |
|---|---|
| Küçük Siparişler | Kabul edildi |
| Bağlayıcı | Pim veya Zebra |
| Sürüş Durumu | 4,5 volt |
| LED arka ışık | beyaz |
| Çalışma Sıcaklığı | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Parlaklık | 300 (dak), 450 (Tip.) |
| Aktif alan | 40*75 |
| Tip | Va |
| yenileme hızı | 60 Hz |
| Dokunmatik Ekran | Özelleştirilmiş |
|---|---|
| FPC Bağlantısı | 24PIN, ZIF tipi |
| Çözünürlük | Özelleştirilmiş |
| LCD tipi | VN LCD Ekran |
| Boyutlar | Özelleştirilmiş |
| NEDEN OLMUŞ | Beyaz |
|---|---|
| Görüntüleme yönü | Saat 6 |
| ekran boyutu | Özelleştirilmiş |
| Polarizör tipi | Yansıtıcı/Geçici/Yansıtıcı |
| LCD tipi | VA LCD Ekran |
| Konektörler | Pin, 40 sayı |
|---|---|
| LCD Polarizörü | İletken |
| Arka Işık Türü | NEDEN OLMUŞ |
| Gerilim | 4,5 volt |
| Anahat boyutu | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Ekran Tipi | HTN LCD Ekran |
|---|---|
| görüş alanı | 95mm (U) * 50mm (G) |
| Depolama Sıcaklık Aralığı | -30°C ila 80°C |
| Ekran modu | HTN negatif |
| Arayüz | PIN |