| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Ελεγκτής | ST7567 |
| Περιοχή προβολής LCD | 22.6 (w)* 29.0 (h) mm |
| μέγεθος μονάδας | 25.0 (w)* 37.9 (h)* 3.8 (t) mm |
| Τάση οδήγησης | 3,7V |
| Τεχνολογία οπίσθιου φωτισμού | LED |
|---|---|
| Τύπος οθόνης | ΔΟΝΤΙ ΤΡΟΧΟΥ |
| Πηγή φωτός | Λευκός λυχνία |
| Αριθμός καρφίτσες | 26pins |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Κατεύθυνση προβολής | 12 η ώρα |
|---|---|
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Προκατάληψη | 1/3 |
| Θερμοκρασία αποθήκευσης | -10 ~+60 ℃ |
| Τύπος LCD | ΒΑ, αρνητικό |
| IC προγράμματος οδήγησης | ΗΤ1623 |
|---|---|
| αναλογία διαστάσεων | 16:9 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 ~ 80 ℃ |
| Πίσω πολωτής | Μεταβιβαστικός |
| Κατανάλωση ρεύματος | 25 Watts |
| όνομα | Οθόνη VA LCD |
|---|---|
| Μικρές παραγγελίες | Δεκτός |
| Συνδετήρας | Πιν ή Ζέβρα |
| Συνθήκη οδήγησης | 4,5 V |
| LED οπίσθιος | λευκό |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | 0 ~ 50 ℃ |
|---|---|
| Φωτεινότητα | 300 (λεπτο),450 (τύπος) |
| Ενεργή περιοχή | 40*75 |
| Τύπος | ΒΑ |
| ρυθμός ανανέωσης | 60Hz |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Σύνδεση FPC | 24pin, τύπος zif |
| Ψήφισμα | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος LCD | Οθόνη VN LCD |
| Διαστάσεις | Προσαρμοσμένο |
| LED | Λευκό |
|---|---|
| Κατεύθυνση προβολής | 6 η ώρα |
| Μέγεθος οθόνης | Προσαρμοσμένο |
| Τύπος πολωτήρα | Μεταφλαστικό / Μεταδοτικό / Ανταφλαστικό |
| Τύπος LCD | Οθόνη VA LCD |
| Συνδέσεις | PIN, 40 αριθμοί |
|---|---|
| Πολωτής LCD | Μεταβιβαστικός |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Δυναμικό | 4,5 V |
| Διάσταση περιγράμματος | 151 (w)* 92 (h)* 2.8 (t) mm |
| Τύπος οθόνης | Εικονική οθόνη LCD HTN |
|---|---|
| Χώρος προβολής | 95 mm ( L ) * 50 mm ( Δ ) |
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 ° C έως 80 ° C |
| Λειτουργία εμφάνισης | Αρνητικό HTN |
| Διασύνδεση | ΚΑΡΦΙΤΣΑ |