| Χρόνος απόκρισης | 20ms |
|---|---|
| Μέθοδος οδήγησης | 1 / 64 καθήκον, 1 / 9 προκατάληψη |
| Τύπος πολωτήρα | Transflective |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20 σε 70℃ |
| Κύκλος ελέγχου οδηγού | RA8835 |
| Τύπος πολωτήρα | Μετακλαστική |
|---|---|
| Δραστηριακή τάση | 5V |
| Ανάλυση | 160*128 |
| Θέρμανση αποθήκευσης | -20°C έως 70°C |
| Περιοχή θέασης | 1010,00 x 82,00 χιλιοστά |
| Τύπος LCD | TN, θετικό |
|---|---|
| Εύρος θερμοκρασίας αποθήκευσης | -30 έως +80°C |
| Μέγεθος οθόνης | 58(Υ)*41,56(Π)*4,5(Τ) χιλιοστά ή προσαρμοσμένο μέγεθος |
| Λειτουργία εμφάνισης | Θετική, Μετακλαστική |
| Αριθμός κουκκίδων | 128x64 κουκκίδες |
| Συνολικές Διαστάσεις | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 70°C |
| Μέγεθος προβολής | 26.355x 25.33 mm |
| Τύπος προϊόντος | FSTN Θετικό |
| Οθόνη αφής | Προαιρετικό ωμικό ή χωρητικό |
| Οθόνη αφής | Προσαρμοσμένο |
|---|---|
| Ψήφισμα | 160*160 |
| Μέγεθος περιγράμματος | 82,2 (L) X 76,0 (Π) X 9 (Τ) mm |
| Λάμψη | Προσαρμοσμένο |
| Συνδέω | Μεταλλική καρφίτσα (μπορεί να προσαρμοστεί) |
| Μέγεθος οθόνης | 128x64 pixel |
|---|---|
| Λάμψη | 180 cd/m2 |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Μέγεθος ενότητας | 79,05 (L) X 35,2 (Π) X 8,04 (Υ) (mm) |
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| Διαστάσεις | 65,8 Χ 36,8 Χ 6,2 Χιλ |
|---|---|
| Μέγεθος προβολής | 53,0 Χ 24,6 χλστ |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | LED |
| Γωνία θέασης | 6:00 |
| Σύνδεση FPC | 10 ΚΑΡΦΙΤΣΕΣ |
| Τύπος LCD | ΣΤΝ, θετικό |
|---|---|
| Οπίσθιος φωτισμός | LED οπίσθιος |
| μέγεθος μονάδας | 79,05 X 39,5 X 8,24 χιλ. |
| Γωνία θέασης | 6 η ώρα |
| Ελεγκτής | S6B0724 |
| Μέγεθος VA | 130(Π)* 80(Υ) mm |
|---|---|
| Μέθοδος κίνησης | 1/4 καθήκον, 1/3 προκατάληψη |
| Τύπος οπίσθιου φωτισμού | Οδοντοστοιχία |
| Συνδεσιμότης | COB+PIN, 35 αριθμοί |
| Ενεργός χώρος | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| όνομα | Κατακερματισμένη οθόνη LCD |
|---|---|
| Γωνία θέασης | 178 μοίρες |
| ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ | λευκό |
| Τύπος οθόνης | VA LCD |
| Διάσταση περιγράμματος | 58.01*61.38*2.45,41.7*56.16*3.35 mm |