| Reactietijd | 20ms |
|---|---|
| Rijmethode | 1 / 64 taak, 1 / 9 vooroordeel |
| Type polarisator | Transflective |
| Werktemperatuur | -20 aan 70℃ |
| Bestuurder IC | RA8835 |
| Type polarisator | Transflective |
|---|---|
| Werkspanning | 5V |
| Resolutie | 160*128 |
| Bergingstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Zichtgebied | 101,00 X 82,00mm |
| LCD-type | TN, positief |
|---|---|
| Opslagtemperatuurbereik | -30 tot +80°C |
| Schermgrootte | 58 (H) *41,56 (W) *4,5 (T) mm of aangepaste grootte |
| Weergavemodus | Positief, transflectief |
| Aantal stippen | 128x64 punten |
| Algemene afmetingen | 35.1 x 30,9 x 3 mm |
|---|---|
| Bedrijfstemperatuur | -20°C tot 70°C |
| Grootte bekijken | 26.355 x 25,33 mm |
| Producttype | FSTN positief |
| Touchscreen | Optioneel resistief of capacitief |
| Touchscreen | Aangepast |
|---|---|
| Oplossing | 160*160 |
| Omtrekgrootte | 82,2(L) X 76,0(B) X 9(T) mm |
| Helderheid | Aangepast |
| Verbinden | Metalen pin (kan worden aangepast) |
| Weergavegrootte | 128x64 pixels |
|---|---|
| Helderheid | 180 cd/m2 |
| Kijkhoek | 6:00 |
| Modulegrootte | 79,05(L) X 35,2(B) X 8,04(H) (mm) |
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| Afmetingen | 65,8 X 36,8 X 6,2 mm |
|---|---|
| Grootte bekijken | 53,0 X 24,6 mm |
| Type achtergrondverlichting | LED |
| Kijkhoek | 6:00 |
| FPC-verbinding | 10 SPELDEN |
| LCD-type | STN, positief |
|---|---|
| Achtergrondverlichting | LED -achtergrondverlichting |
| modulegrootte | 790,05 x 39,5 x 8,24 mm |
| Kijkhoek | 6 uur |
| Controleur | S6B0724 |
| VA-maat | 130(B)* 80(H) mm |
|---|---|
| Drive -methode | 1/4 plicht, 1/3 vooringenomenheid |
| Achtergrondverlichtingstype | Geleid |
| Connectiviteit | COB+PIN, 35 cijfers |
| Actief gebied | 36.72 (h)* 48.96 (v) mm |
| naam | Gesegmenteerd LCD -display |
|---|---|
| Kijkhoek | 178 graden. |
| KARAKTER | wit |
| Weergavetype | VA LCD |
| Overzichtsdimensie | 58.01 maal 61.38 maal 2.45,41.7*56.16*3.35 mm |